Çok yönlü e-ticaret

Müşterilerinizin satın aldığı her kanalda satış yapın.

Pazaryeri, mobil, sosyal ağlar gibi istediğiniz tüm satış kanalını müşterilerinize sunabilirsiniz.

Fiyat Al

Basitleştirilmiş genişleme

Senin markan. Hem de heryede.

Marka varlığınız çevrimiçi mağazanızın sınırlarını aşabilir. Bu da, insanların zamanlarını en çok nerede geçirdiğiyle ilgilidir. Yani açık konuşmak gerekirse; sosyal medya ve mesajlaşma uygulamaları gibi pazar yerlerleri, satış yapmak için harika bir fırsat olacaktır.

Vebigo'daki 20'den fazla satış kanalı ile operasyonlarınızı hızlandırırken marka varlığınızın genişlemesini sağlayabilirsiniz.

image

Pazar yerleri ve ötesi

Amazon, eBay ve sosyal medya için optimize edilmiştir.

Ürünlerinizi en popüler pazarlarda ve sosyal platformlarda küresel bir kitleye sergileyin. Facebook, Instagram ve mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla anında satın alımlarla dönüşüm sağlayın. Ürün bilgilerinizi tek bir yerden kanallar arasında senkronize edin.

Mobil

Mobil yenilik için üretildi.

Dünyadaki insanlar giderek daha fazla mobil e-ticarete yöneliyor. Herhangi bir cihazda mağazanızı ve sepetinizi optimize eden Responsive Vebigo temalarıyla müşterilerinize ulaşın.

Seçim yapabileceğiniz 100'den fazla ödeme sağlayıcısıyla müşteriler PayPal, Apple Pay, Amazon Pay, Google Pay ve Vebigo’den ödeme yapabilirler.

image
image

Toptan

Toptan müşterilerinize doğrudan satış yapın.

B2B müşterileriniz için özel bir çevrimiçi mağaza ile geleneksel toptan satış sürecini otomatikleştirin. Kendi kendini yönetebilen bir satın alma deneyimi ile özel fiyat listeleri sunun. Ve mevcut ürünlerinizle dakikalar içinde duyarlı bir mağaza oluşturun.

Toptancıları keşfedin

Müşterileriniz hangi mecradalarsa oradan satın. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde.

Fiyat Al