Moda e-ticaret platformu

Kusursuz deneyimler. Tam müşterilerinize göre.

Defilelere layık etkileyici bir marka deneyimi. Vebigo ile her şey daha güzel olacak.

Fiyat Al
image
image

Uluslararası

New York'tan Milano'ya kadar vitrini olan bir dükkan kurun.

Dünya çapında moda e-ticaret satışlarının 2022 yılına kadar 712 milyar dolara ulaşması bekleniyor. Dil, para birimi ve mevsimsel eğilimler için içeriği yerelleştirmek üzere uygulamalar indirebilirsiniz.

Mobil

Her boyutta kusursuz görünün.

Her cihazda sorunsuz çalışan, sezgisel ve responsive tasarımlı mağazalarla güzelliğin ötesine geçin. Mağazanızı, Apple Pay, Google Pay, PayPal veya Vebigo’ın tek tıklamayla onaylama gibi markalı ödeme ve ödeme sağlayıcılarıyla mobile-first dönüşüm için optimize edin. Responsive tasarımlarımız sayesinde hem mağazanız şık görünsün, hem de işlevsel.

Ölçek

En yoğun günde bile ışıldayın.

Satışların en yoğun olduğu gün bile web sitenizden endişe etmeden dakika binlerce işlem gerçekleştirin. Yüksek trafikli kampanyalar için önde gelen ticaret platformu tarafından desteklenen, yeni pazarları deneme, test etme ve ürünleri güncelleme konusunda bizim teknolojimize güvenebilirsiniz.

  • Sınırsız bant genişliği
  • Saniyede 3 milyon ziyaretçi
  • 10,978 sipariş / dakika
  • 99.98% çalışma süresi
image

Yüzlerce kişinin kültür, moda ve ticareti nasıl birleştirdiğini keşfedin.

image
image

Sosyal medya

Modayı istediğin mecradan sat

Alışveriş yapılabilir bir Instagram özet akışı oluşturun. Messenger Canlı desteği kurun. İnfluencer’lar kullanın, kullanıcı tarafından oluşturulan içerikleri iyileştirin. Nerede satış yaptığınıza bakmadan her şeyi tek bir yerde birleştirin.

Deneyimsel

Farklı olun Çevrimiçi yada dışı.

Göz kamaştırıcı deneyimler yaratın ve tamamen özelleştirilebilir bir tasarım sergileyin. Ancak çevrimiçi Lookbook’lar , gerçeğe yakın videolar ve etkileşimli içerik sadece başlangıç. Vebigo Satış Noktası ve perakende donanım çözümleriyle güçlendirilen dijital açılır pencere ve canlı etkinliklerle dijital ayrımı birleştirerek markanıza hayat verebilirsiniz.

image

Otomasyon

Manuel kampanyalarınızı kolaylaştırın.

Kampanya hazırlıkları için geç saatlere kadar çalışmanıza gerek yok. Vebigo otomasyon sistemi, talep üreten kampanyaları otomatik olarak ölçekleyen ilk planlama aracı olan Launchpad, özel erişim sağlar. Analizlerinizi gerçek zamanlı olarak izlerken içerik değişikliklerini ve tema güncellemelerini planlayın.

Siz modadan anlıyorsunuz, biz teknolojiden. Bilgileri harmanlama dersiniz?

Fiyat Al