Kurumsal çevrimiçi mağaza

Markanız için küresel bir platform.

Hemen online bir mağaza tasarlayın.

Fiyat Al

Mağazacılık

Ürün kataloğunuzu kişiselleştirin.

En sadık müşterileriniz için dijital dünyayı daha kişisel hale getirin. Vebigo Flow ve Scripts ile, müşterilerinizin satın alma geçmişine ve davranışına göre ürünler önerin. Ayrıca, markanıza daha da bağlanmalarını sağlamak için özel indirimler veya ücretsiz nakliye hizmeti sunun.

Kişiselleştirme

Online mağazanızın kontrolünü ele alın.

İçerikleri yerinde güncellemenizi sağlayan yazılımla saatlerce süren geliştirme çalışmalarını atlayın. Veya HTML, CSS ve JavaScript kullanarak özel değişiklikler yapmanız gerekirse kod ekranına kolaylıkla erişebilirsiniz.

Dönüşüm için optimize edilmiş her online mağaza teması tamamen özelleştirilebilir, kampanyalar üzerinde denemeler yapabilir, ardından içeriğinizi kanallar arasında senkronize edebilirsiniz.

Optimizasyon

Ziyaretçilerinizin satın alma oranını artırın.

Sepet sayfasında ne kadar az problem o kadar fazla satış demektir. Dijital cüzdan deneyimiyle müşterilerinize kusursuz bir alışveriş deneyimi yaşatın. Vebigo’nun tek adımlı ödeme yöntemiyle artık satışlarınız hem daha sorunsuz hem daha hızlı, hem de daha fazla.

Vebigo ile daha da fazla güç katın:

  • Diğer ödeme sağlayıcılarından % 4'e kadar daha yüksek kredi kartı yetkisi alın
  • Vebigo'yu etkinleştirdiğinizde mobil cihazlarda % 10'a kadar ve masaüstünde % 4'e kadar daha yüksek satış oranları elde edin
image

API entegrasyonları

Platformunuzu esnek teknolojilerle büyütün.

İşletmenizi, şartlarınıza göre yalnızca ihtiyacınız olanı oluşturan bir platformda yürütün. ERP'lerden fulfillment hizmetlerine kadar, Vebigo API ve SDK teknolojisi ile özel çözümler oluşturmak için tüm araçlarınızı birbirine bağlayın.

Çok yönlü e-ticaret

Müşterileriniz neredeyse siz de orada satış yapın.

20 farklı satış kanalıyla cihaz fark etmeksizin ürünlerinizi global bir kitleye sergileyin. Pazar yerlerinden sosyal mecralara kadar tüm Vebigo Satış Noktaları kolayca entegre edilebilir. Bu da yerel mağazanızdan uluslararası satış yapabileceğiniz anlamına gelir.

Çok yönlü ticaret hakkında daha fazla bilgi edinin

Analiz ve raporlama

Verileri okuyun, stratejik kararlar verin.

Veriler yoluyla müşterilerinizi daha iyi tanıyın. Analizleriniz sayesinde müşterilerinize daha iyi hizmet verin.

Ayrıca, ana analiz araçları, ERP'ler ve CRM'lerle entegre olarak performans ve büyüme fırsatlarından en iyi şekilde yararlanın.

İşletmenizi küresel olarak nasıl genişleteceğinizi keşfedin

Dijital varlığınız sizi tanımlar. İyi bir tanıma ihtiyacınız varsa; Vebigo.

Fiyat Al