Yiyecek ve içecek e- ticareti

Damak zevklerini değiştirmeye çalışmayın.

Sizin kadar hızlı gelişen ticaret platformumuz ile müşterilerinize en lezzetli ve hızlı deneyimleri sunun.

Fiyat Al
image
image

Doğrudan tüketiciye

Gelecek çok farklı gelecek

Gelecek, kişiselleştirme, esneklik ve hıza dayanan çok kanallı bir dünyaya aittir. Önümüzdeki 10 yıl içinde e-ticaret, tüketici ambalajlı ürünler endüstrisinin % 20'sini yönetecek. Bu hıza ayak uydurmak ve tüketici isteklerini karşılayabilmek gerekmektedir. Vebigo ile ürün ekleyebilir ve yönetebilir, sitenizi özelleştirebilir ve indirimler, hediye paketleri gibi bir sürü isteği en az kodla otomatik hale çevirebilirsinz.

Toptan satış

Sorunsuz toptan satış.

Toptan satışın zor veya zaman alıcı olması gerekmez. Toptan satış kanalında katmanlı fiyatlandırma ve pazarlık anlaşmaları için şifre korumalı bir site oluşturun. Yüksek hacimli alıcılarınıza bekledikleri tüm tüketiciye doğrudan özellikleriyle ihtiyaç duydukları bağımsızlığı verin.

  • E-tabloları ortadan kaldırın ve envanterinizi otomatik olarak senkronize edin w
  • D2C ve B2B satışlarını tek bir kontrol panelinden yönetin
  • Müşteri sadakat programları oluşturun veya entegre edin
  • Faturalandırmadan önce siparişleri inceleyin ve düzenleyin
  • Temanızı özelleştirmeden sitenizin markasını çoğaltın
image

Mobil

"Mobil Öncelikli" dünyaya hitap edin.

Dönüşüm ve tam özelleştirme için optimize edilmiş duyarlı mağazalar ve temalarla her cihazda cazip müşteri deneyimleri sunun. Mobile-first deneyiminin rahatlığını hem siz hem de müşterileriniz yaşasın.

Globalden yerele

Ev yapımı hissiyatında dünya çapında lisans

Müşterilerinizi bulundukları yere, dile ve kültürel zevklere göre uyarlanmış yerel bir deneyim bekliyor. Vebigo global mağazalarındaki yüksek düzeyde yerelleştirilmiş eklentiler sayesinde yeni müşterilere ulaşın.

image

Ölçek

Acele etmemeye hazır olun.

Sepette oluşabilecek sıkıntılar, kilitlenen ödeme işlemleri veya kesinti süreleri konusunda endişelenmeden her dakika binlerce işlem yapın. Launchpad'deki tam otomatik kampanyalar ve anında indirimler gibi birçok foksiyon sayesinde yapılacaklar listenizi rahatlatabilirsiniz.

  • Sınırsız bant genişliği
  • Saniyede 3 milyon ziyaretçi
  • 10,978 sipariş / dakika
  • % 99,98 çalışma süresi
image

Sosyal

Sosyal paylaşımlardan anlık satışlara.

Sosyal medyadaki satışları kaçırmayın. Facebook üzerinden anında satın alımları etkinleştirin. Alışveriş yapılabilir bir Instagram özet akışı oluşturun. yarışmalar, influencerlar kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği iyileştirme ve 2.500'den fazla uygulama ile satışlarınıza destek sağlayın. Messenger ve Kik'teki sohbet entegrasyonlarıyla sayesinde size sorular soran müşterilerinizi canlı sohbet sayesinde satın almaya itin.

Deneyimsel

Unutulmaz müşteri deneyimleri sunun.

Sürükleyici marka deneyimleri, çevrimiçi ve çevrimdışı ticaret arasında sorunsuz bir şekilde hareket etmeye bağlıdır. Ürünlerinizi, envanterinizi ve müşteri verilerinizi kanallar arasında senkronize edin. Fikirlerinizi hayata geçirmek için çevrimiçi mağazanızı tamamen özelleştirin.

image

Siz yiyecek içecek sektörünü biliyorsunuz. Biz de teknolojiyi. O zaman birlikte lezzetli bir tabak hazırlayalım.

Fiyat Al