Vebigo e-ticaret sitesi taşıma adımları

Geleneksel kurumsal platformlardan % 50 daha hızlı.

Portal taşıma uzmanlarına, e-ticaret uzmanlarına ve özel kaynaklara erişim sayesinde Vebigo'ya geçişiniz ağrısız ve süper hızlı olacak.

Fiyat Al

Teknoloji sizi yavaşlatmamalı.

Yüksek hacimli büyümenin maliyeti ve karmaşıklığı hızlı bir şekilde artıyor: Çalışmayan sayfalar. Yükseltmeler ve bakımlar…. Geleneksel kurumsal yazılımınızda, çevrimiçi mağazanızı açmanın bir sürü para ve zaman kaybı olacağı apaçık ortada.

Ya başka bir yol varsa? Vebigo, bir daha asla bu tip sorunlara kafa yormamanızı sağlar. Siz markanızı büyütmeye odaklanın; teknolojiyi bize bırakın.

Yazılım bir çözümdür, sadece bir hizmet değil.

Biz gerçek bir hizmet olarak yazılım (SaaS) platformuyuz. Bu sıfır bakım demektir. Otomatik güncellemeler ve mağazadan ofise kadar tam kişiselleştirme demektir.

Etik bir yaklaşım benimsiyoruz.

Ticareti, küresel devlerle rekabet edebilmeniz için gereken kaynakları size sunan şeffaf bir fiyatlandırma modeliyle demokratik hale getiriyoruz.

Fikirleriniz için güç ve ölçekleme.

Sadece ihtiyacınız olanı inşa ediyoruz. İhtiyacınız olmayan hiç bir şeyle sizi uğraştırmıyoruz. Bu, işinizi bir temel üzerine oturturtabileceğiz, hızlı olduğu kadar güvenilir şekilde ölçeklendirebileceğiniz anlamına gelir.

Botlardan değil, gerçek insanlardan teknik destek alın.

icon

Keşif

Vebigo danışmanınız ve çözüm mühendisiniz iş gereksinimlerinizi belirler.

Bu adım, sektörünüzün rekabetçi ortamını, kurumsal hedeflerinizi ve yeni büyüme fırsatlarını tanımlar. Böylece teknik özellikleri bir araya getirerek, iş hedeflerinizi ve potansiyel çözümlerinizi özetliyoruz.

icon

Planlama

Lansman mühendisiniz başarılı bir lansman için adımlarınızı özetler.

Bir e-ticaret ve Vebigo platform uzmanı olan lansman mühendisiniz hem teknik konsiyerj hem de stratejik danışmandır. Lansman mühendisiniz ekibinizi, üçüncü taraf ajansları ve Vebigo Partners genelinde zaman çizelgelerini, rolleri ve sorumlulukları tanımlamaya yardımcı olur.

icon

Taşıma

Lansman mühendisiniz tam ve doğru veri taşıması sağlar.

Yeniden platform oluşturma araçları ve özel veri eşleme kombinasyonu sayesinde, lansman mühendisiniz müşterinizi, işlemlerinizi ve ürün verilerinizin geçişini denetler. Vebigo’nun tescilli veri taşıma araçları paketi, Vebigo API ve SDK'larıyla birlikte, hangi sistem olursa olsun (ERP, PIM, OMS, CRM veya 3PL ), iş araçlarınızla sorunsuz bir şekilde bütünleşir.

icon

İnşa

Ekibimiz ürünlerinizi, vergi ayarlarınızı, e-postalarınızı ve temanızı özelleştirir.

Bu adım; ürün sınıflandırmaları oluşturmayı, vergi otomasyonunu seçmeyi, müşteri e-postalarını düzenlemeyi ve mağaza temanızı özelleştirmeyi içerir. Şimdi bir Vebigo Ortağı ile mobil cihazlar için optimize edilmiş müşteri deneyimini yaratmanın tam zamanı. HTML, CSS ve Javascript'iniz üzerinde tam kontrole sahipsiniz, çünkü Vebigo açık kaynaklı bir platformdur.

Başlıyoruz

Lansman mühendisiniz alan adı kurulumunuza rehberlik eder.

Kapsamlı QA testinden sonra, lansman mühendisiniz URL yönlendirmelerini, alan adı ayarlarını ve özel SSL sertifikalarınızı yönetmenize yardımcı olur.

Kusursuz bir deneyimi keşfedin.

image

Göz açıp kapayana kadar taşının.

  • 90-120 gün içerisinde hazırlıkları tamamlama ve yayınlama
  • Yönetilebilir zaman çizelgeleri, çıktılar ve proje rolleri
  • Veri aktarımları ve ERP'leri, PIM'leri, OMS'leri, CRM'leri ve 3PL'leri bağlamak için API entegrasyonu
  • Vebigo Transporter ve Cart2Cart gibi yeniden platform araçlarına erişim
  • Tema seçimi, özelleştirme ve mobil destek
  • Alan adı kurulumu, yönlendirmeler, ürün sınıflandırmaları ve dokümantasyon yoluyla rehberlik
  • Taşınma & ötesi platform eğitimi ve 7/24 öncelikli teknik destek

Artık müşterilerinizin hareket etmesine gerek yok. Sizin de.

Fiyat Al