Güzellik ve kozmetik e-ticareti

Güç güzel bir şeydir.

Güç güzel bir şeydir. Çarpıcı alışveriş deneyimlerini ölçeklendirmek ve sunmak için tasarlanmış ticaret platformuyla büyüyün.

Fiyat Al
image
image

Mobil

İyi bir arayüzden daha fazlası.

Vebigo ile sınırları aşın. İyi bir arayüz tasarımı çok önemlidir fakat sistemsel işlevsellik de size çok şey kazandırır. Böylece arayüzlerimiz sayesinde; Apple Pay, Google Pay, PayPal, tek tıklamayla onaylama gibi markalı ödeme ve ödeme sağlayıcılarıyla Vebigo’yu entegre edebilirsiniz. Böylece mobil üzerinden yapılan ödeme işlemleri daha hızlı olacak ve satışlarınızda artış yakalayabileceksiniz.

Uluslararası

Uluslararası pazarlar için benzersiz görünüm.

Küresel güzellik ve kozmetik endüstrisi 2020 yılına kadar 675 milyar dolara ulaşacak.

Bir Vebigo mağazasından birden fazla para birimi ve dilde satış yaparak müşterilerin beklediği yerelleştirilmiş deneyimi sunun.

image
image

Deneysel

İlham veren müşteri deneyimleri Çevrimiçi yada dışı.

Pop-up mağazalarınızı, ürün envanter bilgilerinizi ve güncel kampanyalarınızı bir arada tutmak için Vebigo satış noktası ve perakende donanım çözümleriyle dijital mağazanızı fiziki işlerinizle senkronize edin. Ürünleri, envanterleri ve müşteri verilerini otomatik olarak sisteme aktarabilirsiniz.

Ölçek

Belgeler işlevselleşiyor.

İster anlık indirim kampanyaları yapın ister dropshipping yapın, ölçeklenebilir bir platform, en yoğun işlerinizi güvenle karşılayabileceğiniz anlamına gelir. Problemli sepetler, kilitlenen ödeme işlemleri veya kesinti süreleri konusunda endişelenmeden her dakika binlerce veriyi işleyin. Çünkü Vebigo platformu şunları sağlar:

  • Sınırsız bant genişliği
  • Saniyede 3 milyon ziyaretçi
  • 10,978 siparişler / dakika
  • % 99,98 çalışma süresi

Sosyal

Nerede satış kanalı, orada siz.

Paylaşımları satışa dönüştüren sosyal alışveriş deneyimleriyle dijital kalabalığın arasından sıyrılın. Facebook üzerinden anında satın alımları etkinleştirin. Alışveriş yapılabilir bir Instagram özet akışı oluşturun. Yarışmalar yapın, influencer’lardan yararlanın, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriklerinizi iyileştirin ve yorumlarla müşterilerinize güven sağlayın.

Otomasyon

En büyük ve en cesur etkinliklerinizi kurgulayın.

Vebigo, talep üreten kampanyaları otomatik olarak ölçeklendiren ilk araç olan Launchpad'e erişmenizi sağlar. Sadece sınırlı sayıda koleksiyonlar ya da listeler oluşturun. Her satış kanalında belirli ürünleri yayınlayın. Planlanan tema ve içerik değişiklikleriyle kampanyalarınızı vurgulayın.

Vebigo otomasyon sistemi sayesinde kısa zamanda ve zahmetsizce satışlarınızı yönetin.

Siz güzellik ve kozmetik sektörünü biliyorsunuz. Biz de teknolojiyi. Neden birlikte ilerlemiyoruz?

Fiyat Al